Hududiy25 000 0000 so'm
Farg‘ona shahridagi Islom Karimov nomidagi viloyat teatr va konsert saroyi ochiq maydonida Yoshlar kuni munosabati bilan tantanali bayram tadbiri bo‘lib o‘tdi.
🔹Tadbirda viloyat hokimi Xayrullo Bozorov, Yoshlar ishlari agentligi direktori Alisher Sa’dullayev, faol va iqtidorli yoshlar hamda jamoatchilik vakillari ishtirok etishdi.
🔸 Tadbirni viloyat hokimi Xayrullo Bozorov ochib berib, yoshlarni bayram bilan qizg‘in tabrikladi hamda mamlakatimizda yoshlarga oid davlat siyosati xalqaro miqyosda e’tirof etilayotganini alohida ta’kidladi.
🔰Tadbir davomida turli sohalarda yuqori natijalarga erishayotgan faol yoshlar e’tirof etildi. Xususan, Farg‘ona shahridagi Prezident maktabi o‘quvchilari munosib rag‘batlantirildi:

A festive event marking Youth Day was held at the open-air venue of the Islam Karimov Regional Theater and Concert Palace in the city of Fergana.
🔹 The event was attended by Regional Governor Khayrullo Bozorov, Director of the Youth Affairs Agency Alisher Sa’dullayev, active and talented youth, and representatives of the public.
🔸 Regional Governor Khayrullo Bozorov opened the event, warmly congratulating the youth on the holiday and highlighting that the country's state policy regarding youth is receiving international recognition.
🔰 During the event, active young people achieving high results in various fields were recognized. In particular, students from the Presidential School in Fergana received awards: